В Укрпошті оголосили, що домовилися з Пенсійним фондом про доставку пенсій

20 Грудня 2018, 15:49

ПАТ "Укрпошта" домовилося з Пенсійним фондом щодо доставки та виплати пенсій у 2019 році, а також – з 17 грудня офіційно призупинило оптимізацію мережі поштових відділень у селах на виконання доручення президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

 

"Після прийняття рішення про виділення Укрпошті 500 мільйонів гривень на покриття збитків, пов’язаних з послугою доставки пенсій, Укрпошта досягла згоди з ПФУ щодо доставки та виплати пенсій у 2019 році. Філії Укрпошти в усіх областях України успішно провели переговори та підписали відповідні протоколи з регіональними управліннями ПФУ", – йдеться в повідомленні.

 

Також в Укрпошті заявили, що найближчим часом очікують укладання відповідних угод з Пенсійним фондом в усіх регіонах України.

 

"Укрпошта продовжить виплачувати пенсії в 2019 році та доставляти їх, як і раніше, в усі населені пункти країни: як у великі міста, так і в найменші та найвіддаленіші села", – заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Крім того, як зазначається, буде проведена робота щодо працевлаштування на вакантні посади колишніх працівників, у разі їх звернення. Наразі в Укрпошті незаповненими є 1188 вакансій листонош та 667 вакансій операторів.

 

"Найближчим часом планується відновити роботу понад 50 відділень зв’язку, 11 нових відділень – запустити до кінця року. Укрпошта також буде активно співпрацювати з місцевими громадами, де відділення зв’язку залишаються закритими з технічних причин, пов’язаних з неможливістю подальшої експлуатації або у зв’язку з їх неукомплектованістю",  – додали в Укрпошті.

 

Нагадаємо, 26 жовтня генеральний директор ПАТ "Укрпошти" Ігор Смілянський повідомив, що Укрпошта з 1 січня 2019 року не буде доставляти пенсії

 

12 грудня президент Петро Порошенко наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення в сільській місцевості.