НОВИНИ

Укрпошта відмовиться від доставки пенсій

Також буде закрито 5-7 тисяч стаціонарних відділень.

"Укрпошта" з 1 січня 2019 року не буде доставляти пенсії. Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає Урядовий кур'єр.

 

"З 1 січня 2019 року не доставлятимемо пенсії, закриємо 5—7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного й виробничого персоналу", - розповів він.

 

За словами Смілянського, наразі через "Укрпошту" отримують пенсії 45% українських пенсіонерів. Він повідомив, що "Укрпошта" доставляє пенсії тим, хто за станом здоров’я не може прийти у поштове чи банківське відділення, або живе в сільській місцевості, де немає нічого, крім пошти. Разом з тим, Смілянський зазначив, що працювати в селах економічно не вигідно.

 

Глава "Укрпошти" розповів, що кожне з відділень щомісяця зазнає збитків майже у три тисячі гривень, зокрема, через те, що доставка пенсій проводиться за тарифами, які є нижчими від собівартості.

 

"Ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізацію пенсійного тарифу не закладено й у проект держбюджету на 2019 рік. Пенсійний фонд не зробив цього навіть після зустрічі з президентом Петром Порошенком, де було наголошено на необхідності збереження унікальної мережі "Укрпошти". Тож більше звернень не буде", -  повідомив Смілянський.

 

Як повідомлялося,  з 1 січня 2018 року, ПАТ «Укрпошта» змінює тарифи на посилки по Україні.

 

Нагааємо, в лютому 2017 року Укрпошта офіційно стала публічним акціонерним товариством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.