В Україні розпочалися найбільші в історії навчання з арміями НАТО

3 Вересня 2018, 14:35

В Україні, у понеділок, 3 вересня, відбулося відкриття багатонаціональних військових навчань "Репід Трайдент – 2018" ("Rapid Trident – 2018") за участю підрозділів армій НАТО. Про це повідомляє у Facebook прес-служба Міністерства оборони.

 

Так, церемонія відкриття навчань відбулася на базі Міжнародного центра миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львівській області.

 

Зокрема, цього року у заходах братимуть участь військові підрозділи 10 країн-членів НАТО та 4 країн – партнерів НАТО, всього – 14 країн. А саме – Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина.

 

Крім того, до навчань залучені військовослужбовці багатонаціональної Литовсько-Польсько-Української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького.

 

"Цьогорічний "Репід Трайдент – 2018" є наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням", – йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що у цілому до навчань залучено понад 350 одиниць техніки та 2200 військових, що тренуються на Яворівському полігоні.

 

 

Також додається, що заходи триватимуть два тижні (до 15 вересня включно) та складатимуться з двох фаз – командно-штабної та польової. За цей час українські військові та їх колеги з країн-партнерів відпрацюють низку завдань як бойового, так і логістичного та гуманітарного характеру.

 

"Важливою особливістю навчання є те, що з українського боку переважну частину учасників складають військовослужбовці однієї із механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, які мають безпосередній і зовсім нещодавній досвід бойових дій у найгарячіших місцях району проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей", – підкреслили у прес-службі.

 

Нагадаємо, 29 березня Міністерство оборони України повідомило, що в міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2018 візьмуть участь понад 2,5 тис. військовослужбовців з 14 країн.