НОВИНИ

У Міноборони розповіли, які країни візьмуть участь у військових навчаннях Rapid Trident-2018

У відомстві зазначили, що українські воїни та військові підрозділи країн-партнерів навчатимуться протидіяти збройній агресії в умовах гібридної війни.

Міністерство оборони України повідомило, що в міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2018 візьмуть участь понад 2,5 тис. військовослужбовців з 14 країн. Про це в четвер, 29 березня, повідомляє прес-служба відомства.

 

 

Як зазначається, крім України та США, згоду на участь у навчаннях надіслали Велика Британія, Канада, Грузія, Литва, Туреччина, Азербайджан, Молдова, Болгарія, Польща, Німеччина та Румунія.

 

"Найбільший військовий контингент буде задіяний від Збройних Сил України. «Бойове ядро» складатимуть воїни однієї з механізованих бригад оперативного командування «Схід». Ця військова частина була сформована вже під час бойових дій на Донбасі. Усі військовослужбовці піхоти, що плануються до участі в майбутньому навчанні, мають реальний бойовий досвід. Також участь у «Репід Трайдент-2018» братиме підрозділ Національної гвардії України та окремі підрозділи інших силових структур держави", – йдеться в повідомленні.

 

Так, відповідно до сценарію, українські воїни та військові підрозділи країн-партнерів навчатимуться протидіяти збройній агресії в умовах гібридної війни.

 

"Ще одним цікавим аспектом цьогорічного навчання є проведення курсів для офіцерів, що здійснюють оцінку та атестацію підрозділів за програмою взаємосумісності з НАТО", – додали в Міноборони.

 

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року в Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершились українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident-2017. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.