В Росії продають набори для зустрічі кінця світу з горілкою, мотузкою і милом

Акценти
25 Листопада 2012, 15:17

"З різних джерел ми чуємо, що 21 грудня настане кінець світу. Я подумала, чому ж немає наборів для зустрічі кінця світу? Ми залізли в інтернет і знайшли такі набори тільки у мексиканців. А чим ми гірші мексиканців?", – розповіла Щьоголєва.

Вона уточнила, що в набір входять картка-нагадайка на той випадок, якщо власник спецпакету втратить пам'ять, шпроти, горілка, гречка, свічки і сірники, блокнот і олівець для листів у майбутнє, інструкція з описом ігор, щоб згаяти час, аптечка з активованим вугіллям, бинтом і валідолом, а також мотузка і мило.

Набір для зустрічі апокаліпсису коштує 890 рублів.

"Своїм набором ми не пропагуємо ідею кінця світу, ми просто хочемо, щоб росіяни ставилися до нього з гумором. І тоді всім нам все одно буде щастя", – підкреслила директор агентсва.

Вона також підкреслила, що набори частіше купують організації в якості подарунка своїм працівникам до Нового року.

Згідно з календарем стародавніх індіанців 21 грудня 2012 закінчиться так званий цикл довгого рахунку Ери П'ятого Сонця, що почався в серпні 3114 року до нашої ери.

На цій даті календар індіанців майя закінчується, що дало песимістам підставу вважати, ніби майя таким чином передбачили кінець світу.

Читайте також: Пунктуальний апокаліпсис

90