НОВИНИ

Азаров не чекає фінансового апокаліпсису після виборів

Прем’єр-міністр Микола Азаров запевняє, що після виборів тарифи на компослуги і ціни на продукти не зростуть, а гривня не обвалиться. Про це Азаров сказав на засіданні Кабміну в середу, 10 жовтня.

За його словами, подібні питання люди задають йому постійно.

"Ми не дозволимо вводити в оману наших громадян. Стосовно цінової стабільності ситуація повністю контрольована і надалі цінова стабільність буде утримуватись. Жодного підвищення цін на комунальні послуги після виборів не буде", - сказав Азаров.

"І до і після виборів позиція гривні залишиться економічно міцною. Нацбанк і уряд мають всі необхідні ресурси, щоб це забезпечити", - наголосив прем’єр. 

Він додав, що ажіотаж навколо цих питань "розпалюється свідомо безвідповідальними політиками, яким під час передвиборчих кампаній нічого сказати людям, а також, за їх дорученням, заангажованими експертами".

"Вони навмисне дезінформують громадян лякають, що після вибрів наступить такий собі міні апокаліпсис. Це просто спроби розхитати з такою працею досягнуту стабільність", - підсумував Азаров .

Читайте також: "Покращення" Януковича – Азарова змусило українських учених вдатися до "шантажу"

Як повідомлялось, Держстат зафіксував у вересні інфляцію у 0,1%.

Міжнародний валютний фонд  зберіг прогноз зростання ВВП у 2012 році на рівні 3%, але поліпшив прогноз інфляції до 6% (грудень до грудня) з 7,9% (оцінки квітня-2012).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.