В окупованому Криму затримали активіста за акцію на підтримку заступника голови Меджлісу

8 Серпня 2017, 14:35

У вівторок, 8 серпня, російські силовики в окупованому Сімферополі затримали кримського активіста Сервера Караметова, який вийшов на одиночний пікет до будівлі підконтрольного Кремлю "Верховного суду" Криму. Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв у Facebook.

За його словами, Караметов прийшов підтримати одного з лідерів кримськотатарського національного руху, заарештованого в Криму Ахтема Чийгоза, у справі якого в суді 8 серпня тривають дебати.

Також Семедляєв опублікував відео затримання активіста.

Активіст прийшов на засідання "суду" з плакатом, на якому було написано: "Путін і (Аксьонов), наші діти (Ахтем Чийгоз) не терористи!".

Крім того, повідомляється, що у затриманого порушена координація рухів (хвороба Паркінсона), і він може лише ривками рухати руками та тілом.

Зазначимо, 22 червня суд окупованого Криму продовжив арешт заступнику голови Меджлісу Ахтему Чийгозу ще на три місяці, до 8 жовтня. "Прокурор" вимагає для Чийгоза 8 років колонії

Нагадаємо, Чийгозу інкримінують організацію масових заворушень біля будівлі Верховної ради Криму 26 лютого 2014 року. Він перебуває під вартою з січня 2015 року.