В окупованому Криму раптово оголосили мобілізацію резервістів – Чубаров

10 Лютого 2016, 10:55

Окупанти Криму оголосили мобілізацію резервного складу. Про це у Facebook написав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Він процитував розповідь місцевого жителя, якого намагалися мобілізувати.

«Учора ввечері мені подзвонили на мобільний телефон і сказали, щоб до 11:00 ранку прибув до військкомату, маючи при собі паспорт і військовий квиток. Коли я прибув у військкомат, там вже було понад 100 осіб. У нас забрали військові квитки, які повернули через три години, але вже з виписаними повістками, в яких було написано, що слід з'явитися 10 лютого до 21:00 до воєнкому», – наводить Чубаров слова кримчанина.

Як зазначається, на питання, куди, навіщо і на скільки днів – повна тиша. Він зауважив, що декому видали спеціальні корінці, щоб вони їх вручили своєму керівництву за місцем роботи.

Чубаров стверджує, що люди почали обурюватися такими діями, оскільки багато з них мали реальні причини, що не дозволяють настільки раптово залишити сім'ю.

«Відповідь у окупантів одна – не прийдете самі в призначену годину, «приведемо під конвоєм», – резюмував він.

Зазначимо, на окупованому Донецької області розпочався «загальний призов» до лав армії так званої «Донецької народної республіки». Згодом розвідка Міноборони розповіла про провальну мобілізацію до лав «ДНР-ЛНР».