В окупованому Криму під муралом із Путіним намалювали Сенцова і Кольченка

6 Серпня 2018, 19:12

У Сімферополі під муралом із зображенням президента Росії Владіміра Путіна з’явилося зображення політв'язнів Кремля Олега Сенцова й Олександра Кольченка. Відповідне фото опублікували 6 серпня у спільноті Save Oleg Sentsov у Facebook.

 

 

Повідомляється, що малюнок з’явився під муралом із зображенням Путіна і написом: «Крим – це наше спільне надбання», неподалік від будівлі головної пошти.

 

Як інформує Крим.Реалії, в той же день зображення засуджених українців зафарбували.

 

Нагадаємо, 30 липня, на фасаді мерії Парижа розмістили фото утримуваного в Росії українського режисера Олега Сенцова. 

 

Нагадаємо, 28 липня Німеччина закликала Росію надати Сенцову доступ до лікування.

 

14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

Як повідомлялося, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.