В НАТО не бачили заяв Росії про можливий удар по системі ПРО в Європі

8 Травня 2012, 03:16

«Ми бачили інавгурацію Путіна, яка, я можу сказати, є ознакою неперервності у керівництві Росії та у політиці Росії», – сказала Лунгеску. Вона зазначила, що саме президент  Путін у 2002 році погодився з пропозицією країн-членів Північноатлантичного альянсу створити Раду НАТО-Росія. «Ми можемо бачити, що був реальний прогрес у рамках Ради НАТО-Росія за цей період часу. І ми домовилися на саміті НАТО-Росія у Ліссабоні в 2010 році, що ми продовжимо бути відданими створенню стратегічного партнерства з Росією і що це залишиться нашою метою», – сказала речник Альянсу.

За словами Лунгеску, вона не бачила заяв Макарова щодо можливого удару по системі ПРО, яку країни НАТО збираються створити для посилення оборони країн-членів Альянсу від можливих загроз. «Ми не досягли такого значного прогресу, як сподівалися, у сфері ПРО, однак зрозуміло, що наша система не спроектована і не спрямована проти Росії, у нас немає намірів нападати на Росію, і ми сподіваємося, що Росія не має намірів нападати на нас», – підкреслила речниця Альянсу.

Як повідомлялось,   3 травня начальник Генштабу Збройних сил РФ Микола Макаров заявив про можливість нанесення Росією попереджувального удару по системах ПРО НАТО в Європі.

Читайте також: Стережіться: Україна вже не належить до пріоритетів західного світу

Позначки: