В лікарнях Харкова залишаються вісім постраждалих від теракту

2 Березня 2015, 12:07

У медичних установах Харкова станом на 10.00 2 березня продовжують перебувати 8 осіб, постраждалих від вибуху в ході мирної акції біля Палацу спорту. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан, стан постраждалих оцінюється як стабільний, всім їм надається кваліфікована медична допомога.

"П'ять постраждалих від вибуху проходять стаціонарне лікування в багатопрофільній лікарні №17, один постраждалий – у лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова, один – в багатопрофільній лікарні №25, один – в Обласній дитячій лікарні", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Теракти у Харкові: 25 вибухів за півроку

Нагадаємо, 22 лютого Біля Палацу спорту зібралися близько 400 активістів та членів громадських рухів Харкова з українськими прапорами. Паралельно проводився збір допомоги для госпіталю, в якому перебувають на лікуванні поранені військовослужбовці.

У колоні активістів стався вибух.  в результаті на місці загинули дві людини – підполковник міліції Вадим Рибальченко і громадський активіст Ігор Толмачов. У лікарні 23 і 24 лютого від поранень померли 15-річний Данило Дідик та 18-річний Микола Мельничук.

В СБУ заявили, що підозрюваних у причетності до вибуху в Харкові затримали. 

В соцмережах також повідомили, що на місці вибуху одразу ж були помічені кореспонденти російського пропагандистського каналу LifeNews. 

22 лютого у Харкові ввели АТО. За даними СБУ, за терактом стоять "Харківські партизани".

Позначки: