В Європарламенті закликали до дипломатичного бойкоту ЧС-2018 в Росії

23 Квітня 2018, 16:38

В Європейському парламенті група з 60 депутатів виступила з заявою щодо необхідності бойкоту ЧС-2018, оскільки "російський президент Владімір Путін висміює європейські цінності".

 

Варто зазначити, що до Європарламенту входять всього 750 депутатів.

 

"У ці дні весь світ дивиться на Європу. Наші уряди не повинні слідувати за авторитарного і антизападному шляхи президента Владіміра Путіна, тому ми закликаємо до бойкоту чемпіонату в ім'я прав людини, демократії та миру", – йдеться в заяві євродепутатів.

 

Окрім цього, першими дипломатичний бойкот ЧС-2018 оголосили Великобританія та Ісландія. Приводом стало отруєння колишнього британського шпигуна Сергія Скрипаля на території королівства. 

 

Як повідомлялося, чемпіонат світу пройде в 11 містах Росії з 14 червня по 15 липня.

 

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликавєвропейських політиків бойкотувати чемпіонат світу з футболу влітку у Росії. 

 

Раніше глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.