НОВИНИ

Клімкін закликав європейських політиків бойкотувати ЧС-2018 в Росії

Міністр наголосив на тому, що вже існуючі санкції проти Москви зіграли важливу роль, аби поставити Кремль на місце.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав європейських політиків бойкотувати чемпіонат світу з футболу влітку у Росії. Про це повідомили на сторінці Міністерства закордонних справ у Facebook.

 

«Я закликаю європейських політиків до політичного бойкоту чемпіонату світу з футболу у Росії», - сказав Клімкін у коментарі німецькому виданню RP ONLINE. «Ми повинні надіслати Кремлю чіткий сигнал, що таку брутальну поведінку не можна терпіти. Кремль повинен відчути це», - наголосив він.

 

Щодо спортивного бойкоту, Клімкін вважає, що рішення стосовно цього - в руках національних футбольних спілок.

 

За словами міністра, світова спільнота повинна, «з огляду на численні злочини Росії проти людства», адекватно реагувати на російську політику.

 

Клімкін наголосив на тому, що існуючі санкції проти Москви зіграли важливу роль, аби поставити Кремль на місце.

 

«Втім російське керівництво не припинило своєї агресивної політики і надалі порушує міжнародне право, здійснюючи справжню війну проти демократичного суспільства, навіть на території Альянсу: отруєння, хакерські атаки, поширення фейкових новин. Настав час реагувати на ці та інші напади Кремля новими засобами», - розповів голова МЗС.

 

Як повідомлялось, глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.

 

Додамо, посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф заявила, що можливість введення нових санкцій проти Росії через отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок" колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у Солсбері буде залежати від подальших кроків Кремля.