В ЄС обговорять нові санкції проти РФ у понеділок

11 Листопада 2014, 11:07

Міністри закордонних справ країн ЄС у наступний понеділок обговорять розширення санкцій проти Росії і підтримку України. Про це заявила глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні.

«Наступного тижня у нас буде міністерська зустріч в Брюсселі, на якій будуть обговорювати не лише питання про посилення санкцій, але й більшою мірою, як підтримати Україну в ці важкі часи», – сказала Могеріні.

Як відомо, через агресію Росії щодо України ЄС в кінці липня запровадив проти РФ санкції третього рівня, які стосувалися енергетичного, фінансового секторів та продукції військового та подвійного призначення. У вересні санкції були посилені.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозувало, що в поточному році відтік капіталу з Росії досягне 120 млрд доларів, а в 2015 році складе 100 млрд доларів.

Нагадаємо також, що через санкції російський рубль б’є нові рекорди падіння.

Тим часом, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Федеріка Могеріні заявила, що міністри закордонних справ держав-членів європейського об'єднання планують обговорити нові санкції проти РФ через її агресію в Україні на наступній зустрічі 17 листопада.

Раніше Євросоюз і США розкритикували Росію за підтримку "виборів", проведені проросійськими бандитами на сході України, і пригрозили Москві новими санкціями.