НОВИНИ

Відтік капіталу з Росії в 2014 році може сягнути $100 млрд

Відтік капіталу з Росії в 2014 році може сягнути 100 мільярдів доларів. Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку РФ Андрій Клепач.

"Загальний баланс по відтоку капіталу, він великий. Офіційна оцінка те, що в квітні у нас було в сценарних умовах, було 90. Мабуть, може бути і більше. До 100, навряд чи більше", - сказав Клепач.

За даними ЦБ, чистий вивіз капіталу з РФ приватним сектором у першому півріччі 2014 року, за попередніми даними платіжного балансу, збільшився до 74,6 мільярда доларів з 33,7 мільярда доларів за аналогічний період минулого року.

Таким чином, відтік капіталу в січні-червні поточного року підвищився у 2,2 рази в річному вираженні. При цьому відтік капіталу у другому кварталі становив 25,8 мільярда доларів. У річному вираженні відтік зріс в 4,7 рази, а в квартальному - скоротився в 1,9 рази.

У першому кварталі відтік, за оцінкою ЦБ, становив 48,8 мільярда доларів.

Робочий прогноз ЦБ з відтоку капіталу з РФ на поточний рік становить близько 90 мільярдів доларів. Чистий відтік капіталу з РФ в 2013 році, за останніми даними ЦБ, становив 59,7 мільярда доларів.

Читайте також: У світі негативно ставляться до Росії та не довіряють Путіну

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.