В ІДІЛ заявили про смерть свого лідера під час авіаудару США

14 Червня 2016, 15:43

Інформаційне агентство Amaq, пов'язане з терористичним угрупуванням «Ісламська держава» (ІДІЛ), повідомило про смерть свого лідера Абу Бакра аль-Багдаді. Про це написало видання The Daily Mirror із посиланням на Amaq.

Згідно з повідомленням, Аль-Багдаді помер у результаті авіаудару військових сил США. Також зазначено, що лідер ІДІЛ помер під час ударів по іракському місту Ракка на «п'ятий день Рамадану», 11 червня.

Представник очолюваної США міжнародної коаліції по боротьбі з ІДІЛ, полковник Крім Гарвер, заявив, що бачив повідомлення про смерть Аль-Багдаді, але наразі не може підтвердити їх достовірність.

Раніше неодноразово надходили повідомлення про смерть аль-Багдаді, але жодного разу їх не підтвердили. Аль-Багдаді проголосив себе "халіфом" у 2014 році, коли ІДІЛ захопила великі території в Іраку та в Сирії.

Як повідомлялося, 23 травня, стало відомо про смерть лідера афганських талібів мулли Ахтара Мансура під час атаки американських сил. Президент США Барак Обама назвав це «важливою віхою» в зусиллях із досягнення миру в Афганістані. В афганській владі уточнили, що Мансур загинув під час атаки безпілотника.

Позначки: