В Естонії нагородили інструкторів за підготовку українських спецназівців

4 Жовтня 2016, 15:24

В Естонії пройшла церемонія нагородження військових інструкторів, які допомагали в підготовці спецназу України. Про це повідомила у вівторок, 4 жовтня, прес-служба Міністерства оборони.

«Військова підтримка Естонії Україні – це справа і обличчя спецназу Естонії», – сказав міністр оборони Ханнес Хансо (Hannes Hanso).

«Внесок спецназу Естонії дуже важливий із військової точки зору і сприяє всебічній допомозі Україні в досягненні цілей політики безпеки», – вважає глава відомства.

Він підкреслив також, що «сили спеціального призначення відіграють важливу стратегічну роль в досягненні політики безпеки і оборонної політики Естонії».

За даними Міністерства оборони, Хансо в серпні побував в Україні, де міністр оборони Степан Полторак подякував Естонії за підтримку і підготовку сил спеціального призначення і відзначив високий рівень професіоналізму спецназівців Естонії.

Спецназ Естонії з листопада 2015 року бере участь під керівництвом США в проекті підготовки українських сил спеціального призначення JMTG-U. «Естонські солдати спільно з американцями готують бійців спеціального призначення України в складі роти, які беруть участь в бойових операціях щодо запобігання тероризму в операціях в Донецькій і Луганській областях», – повідомило Міноборони Естонії.

Нагадаємо, Україна та Естонія планують спільні військові навчання у 2017 році.