НОВИНИ

Україна та Естонія планують спільні військові навчання у 2017 році

Міністр оборони Естоні відвідав одну з військових частин ЗСУ.

Україна й Естонія розглядають можливість проведення спільних військових навчань у 2017 році. Про це йшлося під час зустрічі міністрів оборони України й Естонії Степана Полторака і Ханнеса Хансо в Києві 24 серпня, повідомляється на сайті Міноборони.

«Генерал армії України Степан Полторак наголосив на важливості розвитку і продовження співпраці між оборонними відомствами обох країн. Зокрема, обговорювалися питання щодо проведення у наступному році спільних навчань за участю військовослужбовців ЗС України та Естонської Республіки», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Хансо у рамках візиту відвідав одну з військових частин ЗСУ, де естонські інструктори проводять навчання українських військовослужбовців та висловив задоволення від побаченого.

Окрім того, Міністр оборони Естонії повідомив, що залишився у захват від військового параду.

«Переглядаючи парад, я стояв поруч з колегами, і в мене були такі патріотичні почуття за вашу армію і ваших військових», — сказав він.

Нагадаємо, цього місяця до Естонії прибули на відновне лікування п'ятеро українських військових, які дістали поранення під час бойових дій на сході України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.