Укрзалізниця та Deutsche Bahn підписали меморандум про взаєморозуміння

5 Лютого 2020, 18:13
Укрзалізниця та німецька компанія Deutsche Bahn підписали меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомляє Укрінформ
 

Підписання відбулося у Кабінеті міністрів під час зустрічі української делегації на чолі з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та делегації компанії Deutsche Bahn на чолі з членом правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn AG Рональдом Пофаллою.

 

Меморандум підписали в.о голови правління АТ "Укрзалізниця" Желько Марчек та член правління Укрзалізниці Ремігіуш Пашкевич, член правління німецької компанії Deutsche Bahn AG Рональд Пофалла та керівник дочірнього підприємства DB Engineering & Consulting GmbH Ніко Варбанофф.

 

"Сподіваюся, що це (підписання меморандуму – ред) буде наступним кроком для побудови надійної співпраці між Укрзалізницею та Deutsche Bahn", – сказав Гончарук перед підписанням.

 

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури 22 січня під час Давоського економічного форуму підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn щодо компанії "Укрзалізниця".

 

Під час форуму прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що німецька компанія нібито керуватиме Укрзалізницею. Однак у Deutsche Bahn спростували відповідну інформацію.