НОВИНИ

Україна підписала угоду щодо Укрзалізниці з Deutsche Bahn. Що це означає

Олексій Гончарук наголосив, що про продаж чи оренду компанії не йдеться.

Міністерство інфраструктури 22 січня під час Давоського економічного форуму підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn щодо компанії "Укрзалізниця". Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook

 

 

Гончарук наголосив, що Україна зберігатиме контроль над Укрзалізницею, а "німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства".

 

"Тож одразу відкидую всі чутки — про жодні продаж чи оренду стратегічно важливого державного об’єкта, як Укрзалізниця, мова не йде", - зазначив він. 

 

Як пише LIGA.net, документ складається з трьох пунктів. 

 

По-перше, сторони вивчатимуть можливість стратегічного партнерства між національними операторами України (УЗ) та Німеччини (DB) для обміну досвідом, практиками для підвищення ефективності перевезень в Україні. 

 

По-друге, проведуть оцінку можливості співпраці для імплементації європейського досвіду реформування залізничних перевезень та адаптації директив ЄС.

 

По-третє, будуть сприяти взаємним пропозиціям про розвиток залізничної дороги та рухомого складу з урахуванням сучасних стандартів екологічності та інноваційності. 

 

 

Нагадаємо, у Швейцарії 21 січня стартував Давоський економічний форум, який триватиме до 24 січня. Головна тема цьогорічної конференції - "Зацікавлені сторони за згуртований та стійкий світ". 
 
22 січня на форумі виступив президент Володимир Зеленський. 

<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.