Укртелеком відключив зв’язок на окупованій частині Донеччини

1 Березня 2017, 13:53

Офіс та обладнання ПАТ "Укртелеком" в Донецьку захоплені, компанія відключила цю частину території від національної мережі. Про це написав у Facebook директор з комунікацій компанії Михайло Шуранов.

"На жаль, в перший день весни 2017 Укртелеком змушений припинити надання послуг телефонії та інтернету в неконтрольованої частини Донецької області. Близько 200 тисяч наших співгромадян втратили можливості спілкування. Офіс компанії в Донецьку й обладнання захоплені. Компанією централізовано відключений донецький фрагмент від національної мережі", – написав він.

В офіційному повідомленні компанії йдеться, що оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на окупованій території Донецької області і, відповідно, локальний фрагмент мережі оперативно відключений від загальнонаціональної мережі. Припинено надання послуг телефонного зв'язку і доступу до мережі інтернет для майже 200 тисяч осіб.

Укртелеком повідомляє про ситуацію НКРЗІ, відповідним правоохоронним органам та іншим операторам зв'язку.

ПАТ "Укртелеком" входить в телекомунікаційний бізнес групи СКМ Ріната Ахметова.

Нагадаємо, ватажки ОРДіЛО зробили заяву щодо блокади залізниці на Донбасі. Згідно з заявою, якщо до 00.00 середи (1 березня 2017 року) блокада не буде знята, то вони запровадять зовнішнє управління на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють на тимчасово окупованих територіях. Крім того, бойовики обіцяють припинити постачання до Києва вугілля.