НОВИНИ

Бойовики зробили заяву щодо транспортної блокади Донбасу

Терористи погрожують взяти під контроль підприємства, які зберігають українську юрисдикцію на окупованих територіях.

Бойовики вимагають від української влади до початку весни зняти транспортну блокаду непідконтрольної Києву частини Донбасу.

За словами ватажків терористів «ДНР»  і «ЛНР» Київ, використовуючи радикалів, нібито організував і продовжує блокаду залізничних колій і загрожує блокадою автомобільних доріг.

У заяві терористів йдеться про те, що якщо до 00.00 середи (1 березня 2017 року) блокада не буде знята, то вони запровадять зовнішнє управління на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють на тимчасово окупованих територіях.

Крім того, бойовики обіцяють припинити постачання до Києва вугілля.

Також, на думку терористів, транспортна блокада Донбасу суперечить мінським угодам.

Нагадаємо, 23 лютого на Донеччині зупинила роботу Миронівська ТЕС. 20 лютого Єнакіївський металургійний завод і ПАТ «Краснодонвугілля», які розташовані на окупованій території, зупинили виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.

Крім того, 14 лютого через блокаду залізниці зупинив роботу Алчевський металургійний комбінат. 

15 лютого Кабінет міністрів України ввів надзвичайний стан в сфері енергетики. Причиною стало блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу. Згодом прем'єр Володимир Гройсман повідомив, що Україна заблокувала експорт антрациту на період дії надзвичайних заходів в енергосистемі.

Як повідомлялося, 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили ділянку залізниці Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Внаслідок цих дій було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Згодом стало відомо, що в районі міста Попасна Луганської області невідомі порізали рейки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.