Укроборонпром показав фото та відео модернізованого Т-72 за стандартами НАТО

8 Вересня 2017, 13:29

Державний концерн "Укроборонпром" показав на міжнародній виставці MSPO-2017 у Польщі основний бойовий танк PT-17, який є глибокою модернізацією Т-72 за передовими стандартами НАТО. Про це повідомила прес-служба підприємства у п'ятницю, 8 вересня.

"PT-17 є результатом поєднання інженерної думки оборонних комплексів Польщі та України, який дозволив за короткий термін, лише за 5 місяців, розробити, виготовити та надати всі комплектуючи, агрегати та компоненти щоб на MSPO-2017 відбулась повноцінна презентація нового танку". – зазначили у держконцерні.

Повідомляється, що для підвищення вогневої потужності PT-17 отримав нову гармату КБМ2, натівського калібру 120-мм, яка була виготовлена на підприємстві "Укроборонпрмоу" – "ХКБМ ім. Морозова". При цьому українськими інженерами був повністю перероблений автомат заряджання для використання 120-мм танкових боєприпасів. Такі зміни озброєння викликали необхідність зміни конструкції башти. Для підвищення точності вогню на PT-17 встановлено польські приціли типу GOC-1 Nike та GOD-1 Iris від PCO S.A. 

Також  PT-17 обладнаний польським двигуном S1000R з автоматичною трансмісією ESM-350M, додатковою силовою установкою та новою системою управління. Як і у випадку з баштою, для встановлених нових силових агрегатів були проведені роботи зі зміни всього моторно-трансмісійного відділу танка. Модернізація торкнулась і захисту машини, включаючи систему динамічного захисту та електронних систем протидії ворожим атакам.

Нагадаємо, державний концерн "Укроборонпром" бере участь у 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017, яка проходить у місті Кельце (Польща).