НОВИНИ

Укроборонпром представляє Україну на міжнародній виставці MSPO-2017 у Польщі

Український оборонно-промисловий комплекс представляє десятки експонатів від підприємств-учасників концерну.

Державний концерн "Укроборонпром" бере участь у 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017, яка проходить у місті Кельце (Польща). Про це повідомила прес-служба підприємства у вівторок, 5 вересня.

Повідомляється, що український оборонно-промисловий комплекс представляє десятки експонатів від підприємств-учасників концерну на об’єднаному стенді. Серед них демонструють натурні зразки протитанкових ракетних комплексів, що використовує українська армія та імпортують з України до різних армій світу.

Зазначається, що наразі у польському місті Кельце представлені 18 підприємств.

"На виставці планують  поглибити міжнародну військово-технічну співпрацю між оборонно-промисловими компаніями України та Польщі, а також з іншими світовими компаніями. ДК "Укроборонпром" пропонує європейським партнерам спільні проекти з виробництва високотехнологічної продукції. Протягом MSPO-2017 також заплановано зустрічі та переговори підприємств-учасників Концерну", - зазначили у держконцерні.

MSPO 2017 – найбільша виставка оборонної промисловості в Польщі та Центральній Європі. Цей форум об’єднує потенційних покупців і постачальників; це вітрина для передових озброєнь, військових технологій і продуктів, це площа, щоб представити потреби і вимоги клієнтів.

Нагадаємо, за останні три роки, підприємства-учасники Державного концерну "Укроборонпром" передали 15 903 одиниці озброєння та військової техніки для української армії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.