Український виш прорвався в один із провідних міжнародних рейтингів

31 Серпня 2012, 11:21

"Мені сьогодні дзвонив директор найпрестижнішого лондонського "таймсівського" рейтингу… І вчора ухвалене рішення, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка ввійшов до складу світового рейтингу за всіма показниками", – сказав він.

Міністр також повідомив, що у вересні будуть розглянуті заявки ще 2 українських університетів на включення у цей рейтинг, однак не уточнив, яких саме.

Міжнародний рейтинг університетів Times Higher Education щорічно публікується британським журналом Times Higher Education з 2004 року.

У 2010 році була переглянута методологія його складання й наразі університети оцінюються за показниками в 5 категоріях: викладання (30% підсумкового балу), дослідження (30%), цитованість (32,5%), співвідношення вітчизняних і іноземних студентів і викладачів (5%), виробничий прибуток (2,5%).

Нагадаємо, минулого року українські виші не змогли потрапили до рейтингу університетів, який щорічно складає Університет Цзяо Тун (відоміший як Шанхайський рейтинг). Не було українських вишів і у рейтину репутації світових ВНЗ World Reputation Rankings британської газети Times. 

Водночас Київський університет ім. Шевченка 2011-го року став найбільш цитованим у світі українським вишем.