Український контрнаступ може розпочатись наприкінці квітня або на початку травня, – The Washington Post

14 Березня 2023, 17:07

«Офіційні представники США заявили, що очікують, що український наступ розпочнеться наприкінці квітня або на початку травня», – повідомляє The Washington Post. За інформацією видання, згадані посадовці усвідомлюють, що постачання допомоги Україні є невідкладним, оскільки затяжний характер війни може піти на користь Росії.

Видання передає слова голови відділу політики Пентагону Коліна Кала, який під час слухань у Палаті представників заявив, що не знає, який обсяг додаткової допомоги може ще знадобитись Україні з боку США. «Ми не знаємо перебігу або траєкторії конфлікту», — сказав Кал. «Це може закінчитися через шість місяців, може закінчитися через два роки, через три роки».

Читайте також: У Путіна закінчуються ідеї та амуніція – The Economist

The Washington Post пише, що зараз Україна зберігає бійців для контрнаступу і тренує їх у складі новосформованих десантно-штурмових бригад. Також створюються батальйони навколо нових бойових машин і танків, котрі надають західні країни. «Нам треба виграти час, щоб підготувати резерви», – передає видання слова Командувача Сухопутних військ Олександра Сирського. І далі: «Ми знаємо, що мусимо витримати цю атаку, щоб належним чином підготувати резерви, які братимуть участь у подальших діях. …Одні захищають, інші готуються».

Автор:
Тиждень