Українську делегацію на Олімпійських іграх у Лондоні очолить Азаров

14 Липня 2012, 14:29

Крім того, до складу делегації увійдуть міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Саффіулін.

Таке рішення було прийнято на Координаційній раді з підготовки до проведення Олімпійських ігор під головуванням президента України.

У прес-службі адміністрації глави держави також нагадали, що президент Віктор Янукович в даний час знаходиться в Криму в робочій відпустці. Під час цієї відпустки у нього запланована низка зустрічей і переговорів.

За весь час участі збірної України в Олімпійських іграх президенти України ці змагання не відвідували, підкреслили в прес-службі.

На зимових Олімпійських іграх у Ванкувері (Канада) в 2010 році був міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, на літніх Олімпійських іграх в Пекіні (КНР) в 2008 році – віце-прем'єр Іван Васюник і міністр Павленко. На зимових Олімпійських іграх в Турині (Італія, 2006) були присутні віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко та міністр Павленко, на літніх Олімпійських іграх в Афінах (Греція, 2004) – прем'єр-міністр України, президент Національного олімпійського комітету України Віктор Янукович і голова Держкомспорту Микола Костенко.

Як відомо, тридцяті за рахунком літні Олімпійські ігри пройдуть в Лондоні з 27 липня по 12 серпня цього року. Українуна Олімпіаді представлять 245 спортсменів.