НОВИНИ

До Олімпіади-2012 лондонські готелі подвоїли ціни

Щорічне дослідження ресурсу Hotels.com з’ясувало, що гості цьогорічних літніх олімпійських ігор заплатять за готельні номери в Лондоні вдвічі більше, у порівнянні з минулим роком.

Дослідження показало, що ціни на бронювання номерів  від березня до квітня  цього року збільшились на  102%, порівняно з тим же періодом минулого року. Влітку середня ціна лондонської готельної кімнати складе  майже 2 500 гривень.  

Примітно, що за підрахунками ресурсу, від 2010 до  2011 років середня вартість готельного номера в світі зросла лише на 4%.

Ще більше піднімуть ціни під час футбольного чемпіонату Євро-2012  польські готелі, зазначає ресурс sport.pl. Найменший ріст прогнозують у Варшаві – всього в п’ять разів.

Нагадаємо, раніше директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський відзначав, що на імідж України у підготовці до чемпіонату впливає завищення цін на готелі.

На початку лютого Антимонопольний комітет України взяв до розгляду справи щодо підвищення тарифів на послуги таксі та готелів напередодні Євро-2012. Щоправда, АМК не  назвав конкретних готельних установ, які підвищують ціни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.