Українські спостерігачі виїхали з ОРДіЛО

19 Грудня 2017, 14:05

Військові України з Спільного центру із координації і контролю режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) виїхали з окупованих територій Донецької та Луганської областей. Про це повідомив прес-офіцер управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Юзеф Венскович, у вівторок, 19 грудня, пише ВВС.

За його словами, також з окупованих українських територій виїхали російські офіцери СЦКК.

"О 10:30 колона вийшла з тимчасово окупованих територій. Українська сторона СЦКК прибула до Соледара", – зазначив Венскович.

Він повідомив, що в місті Соледарі, що на підконтрольній Києву частині Донбасу, розміщено штаб СЦКК. Там поки перебувають і українські, і російські офіцери Спільного центру.

"При цьому українська сторона продовжує виконувати завдання в СЦКК спільно зі спостережною місією ОБСЄ", – додав прес-офіцер.

У Міноборони України пояснюють виведення своїх офіцерів СЦКК з непідконтрольних Києву районів Донеччини і Луганщини тим, що там їм не гарантована безпека.

Як повідомлялося напередодні, Україна відкликає своїх представників у Спільному центрі із координації і контролю режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) на підконтрольну територію. 

Нагадаємо, у Росії заявили, що з 19 грудня припиняють роботу російського Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії зіткнення сторін (СЦКК) та відкликають з України російських офіцерів.