Українські облігації дорожчають на тлі перемовин з кредиторами – Bloomberg

13 Серпня 2015, 15:11

Вартість єврооблігації України зросла до найвищого рівня за останній тиждень, що свідчить про оптимістичні прогнози щодо результатів перемовин уряду з кредиторами у Сан-Франциско. Про це 13 серпня повідомило видання Bloomberg.

Як повідомляється, вартість облігацій зовнішнього боргу із терміном погашення в липні 2017 року зросла до 56,94 цента на долар.

«Український ринок єврооблігацій залишається відносно оптимістичним в очікуванні хороших новин від зустрічі (уряду з кредиторами – Ред.). Ходять чутки, що Україна і кредитори зможуть досягнути компромісу вже цього тижня», – цитує Bloomberg Гінтараса Шліжюса (Gintaras Shlizhyus), аналітика Raiffeisen Bank International AG у Відні.

Нагадаємо, станом на 6 серпня вартість єврооблігацій України знизилася на 1,57 цента до 55,18 центів на $1, сягнувши найнижчого рівня з 11 червня.

Як відомо, під час перемовин у Сан-Франциско 12 серпня уряд України та комітет власників держборгу не дійшли згоди щодо реструктуризації. За даними джерел, знайомих з процессом переговорів, дискусії продовжать в четвер, 13 серпня.