Українська стрічка ввійшла до ТОП-10 найкращих фільмів 2017 року в Італії

29 Грудня 2017, 18:28

Українсько-італійський фільм "IZI" режисера Андреа Ман'яні увійшов до 10 найкращих картин 2017 року в Італії. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з питань кіно з посиланням на рейтинг впливового італійського видання La Repubblica.

"IZI" – це перша стрічка, офіційно створена у копродукції двох країн, – за підтримки Держкіно та Мінкульту Італії. Головну роль виконав італійський актор Нікола Ночелла, помітну роль зіграв український актор Остап Ступка.

Свого часу фільм був офіційно відібраний до конкурсу одного з найбільших міжнародних кінофестивалів світу – в швейцарському Локарно, – де Ночелло як "найкращий актор" одержав премію незалежних швейцарських критиків Boccalino d'Oro.

Нагадаємо, фільм "ІZI" в жовтні здобув гран-прі найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії 35-th Annecy Cinéma Italien і автоматично, разом з нагородою, отримав слот на широкий прокат у Франції. Був відзначений як "найкращий дебютний фільм" на Fabrique du Cinema, взяв приз молодого журі на 40-му Фестивалі італійського кіно у французькому Вільрю.

У серпні 2017 року "ІZI" вийшов у широкий прокат в Італії, а 14-го вересня – вже як "Ізі" – з'явився в кінотеатрах України.