НОВИНИ

Українсько-італійський фільм "Ізі" отримав ґран-прі на фестивалі у Франції

Стрічка отримала ґран-прі 35-го найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії Annecy Cinéma Italien.

Українсько-італійський фільм "Ізі" отримав ґран-прі 35-го фестивалю Annecy Cinéma Italien, який відбувся у Франції. Про це 2 жовтня на сторінці у Facebook повідомило Держкіно.

"«Ізі» отримав Ґран-прі 35 Annecy Cinéma Italien – найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії!", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у випуску фестивальної газети, присвяченої лауреатам фестивалю, написано, що "Ізі" - ідеальний приклад проголошених фестивалем програмних цілей.

"Веселий "роуд-муві", шлях якого веде з Італії до України, насамперед про відкриття самого себе через зустріч з іншою культурою. Таким чином, Ґран-прі журі визначає за авторами оригінальність та виняткову уяву в підході до серйозної теми", - описують стрічку у газеті.

Також лауреати Ґран-прі фестивалю обов’язково потрапляють в широкий прокат у Франції.

Фільм «Ізі» створений українською компанією Fresh Production Group у співпраці з італійськими компаніями Bartlebyfilm та Pilgrim Film.

31 серпня «Ізі» вийшов у прокат в Італії, а з 14 вересня — і в український прокат. Перед цим стрічка була відібрана до участі у фестивалі класу «А» в Локарно, де актор Нікола Ночелла Nic Nocella отримав приз незалежних швейцарських кінокритиків за найкращу чоловічу роль.

Як повідомлялось, у Лондоні на фестивалі London Fashion Film Festival переміг український фешн-фільм Fifth Samurai (П'ятий Самурай), знятий студією Red Glass для українського дизайнера Валерії Ковальської.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.