Українська армія прийняла на озброєння БТР-4, модернізовані за стандартами НАТО

5 Лютого 2016, 20:58

ДК "Укроборонпром" підписав рішення про прийом на озброєння української армії БТР-4, адаптовані пiд німецькi двигуни Deutz за стандартами НАТО. Про це повідомила прес-служба концерну.

Відповідний документ підписав очільник Укроборонпрому Роман Романов на одному з полігонів Харківщини після закінчення випробувань техніки.

У повідомленні уточнили, що партія нових моторів буде використана для комплектації бронетранспортерів БТР-3, БТР-4 та новітніх бронеавтомобілів "Дозор-Б". Досі на техніку встановлювалися морально застарілі двигуни російського виробництва. Укроборонпром уже вніс зміни у виробничий процес та технічну документацію, тож найближчим часом Deutz стандарту НАТО почнуть встановлювати на всі зразки вітчизняної бронетехніки.

Зі слів Романа Романова, "німецькі Deutz потужніші, надійніші, і, що також дуже важливо в умовах війни, значно тихіші за російські двигуни, що встановлювалися на бронемашини раніше. Так, українські військові отримають найкращі зразки вітчизняної військової техніки, створеної у відповідності до стандартів НАТО".

Нагадаємо, Укроборонпром оприлюднив інформацію про розробку нового безпілотника, який зможе знищити танк.

Крім того, Україна вперше отримала можливість модернізувати бронемашини «Хамві» за технологією США.