Україна запропонувала відкрити КПВВ “Золоте” на час ремонту моста в Станиці Луганській

23 Липня 2019, 16:09

Україна пропонує відкрити контрольно-пропускний пункт "Зотолое" на час ремонту моста в Станиці Луганській. Про це повідомляє прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарки Оліфер  Facebook.

 

Зазначається, що  в ході наради під головуванням віце-прем'єра Геннадія Зубка, в якій взяли участь керівник української делегації в Тристоронній контактної групи Леонід Кучма, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, обговорили підготовчі роботи з відновлення мосту в Станиці Луганській.

 

"Профільні установи і відомства отримали доручення підготувати комплекс конкретних пропозицій, щоб українська сторона поінформувала про них під час засідання ТКГ в Мінську 31 липня. Пропонується, щоб на час проведення ремонтних робіт було відкрито КПВВ "Золоте"", – йдеться в повідомленні.

 

 

Так, за словами Кучми, щодня міст в Станиці Луганській перетинають понад 10 тис. осіб.

 

"Щодня цей міст перетинають понад 10 000 чоловік. Я власними очима бачив, в яких жахливих умовах вони це роблять. Цю проблему треба вирішити якомога швидше – це доручення президента України Володимира Зеленського", – зауважив він.

 

Як повідомлялось, Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської, якщо протягом тижня з боку окупованих територій не розпочнеться демонтаж фортифікаційних споруд.

 
Нагадаємо, що на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську у середу, 17 липня, домовилися про перемир’я на Донбасі з 21 липня.