НОВИНИ

ТКГ у Мінську домовилася про перемир’я на Донбасі та обмін полоненими

Перемир'я розпочнеться з 00:01 21 липня.

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську у середу, 17 липня, домовилися про перемир’я на Донбасі з 21 липня. Про це заявив представник ОБСЄ на переговорах щодо врегулювання на Донбасі Мартін Сайдік.

 

Він назвав це гарною новиною, “до якої довго йшли”. Як зазначається, перемир’я буде безстроковим, воно почнеться з 00:01 21 липня.

 

Крім того, за словами речниці Леоніда Кучми Дарки Оліфер, також завершено розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської.

 

“Домовлено, що найближчим часом відбудеться одночасний, синхронний демонтаж фортифікаційних споруд, який розпочнеться зі знесення споруди НЗФ ОРЛО на мосту, а також відбудеться деполітизація – будуть прибрані символи квазіугруповань. Українська сторона в найкоротші строки готова забезпечити свою частину ремонту мосту”, – пише Оліфер у Facebook.

 

Водночас речиниця Кучми повідомила, що наразі підтверджено місцезнаходження 69 українців, яких потрібно звільнити.

 

"У закладах української пенітенціарної системи перебуває 208 осіб, яких запитує протилежна сторона. Домовились в найстисліші терміни провести роботу в двох паралельних напрямках: юридична очистка і підготовка до взаємного звільнення підтверджених осіб та подальше підтвердження утримуваних осіб”, – написала Оліфер.

 

Як повідомлялося, у середу, 17 липня, Мінську розпочалося засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.