Україна вирішила відкликати своїх представників у СЦКК на підконтрольну територію Донбасу

18 Грудня 2017, 18:41

Україна відкликає своїх представників у Спільному центрі із координації і контролю режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) на підконтрольну територію. Про це заявив заступник начальника прес-служби Генерального штабу Збройних сил Юзеф Венскович.

"Російська сторона, як сторона конфлікту на Донбасі, несе повну відповідальність за розвиток ситуації з безпекою, і її вихід з СЦКК ставить під загрозу безпеку тих спостерігачів, які перебувають на тимчасово окупованій території. Тому українська сторона з тимчасово окупованих територій буде змушена вивести своїх спостерігачів на контрольовані Україною території", – заявив він.

При цьому Генштаб запевняє, що українська сторона СЦКК продовжить діяльність, незважаючи на відкликання Росією своїх представників.

Як повідомлялося, у Росії заявили, що з 19 грудня припиняють роботу російського Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії зіткнення сторін (СЦКК) та відкликають з України російських офіцерів.

Міністерство закордонних справ обурене рішенням Росії відкликати своїх представників зі складу СЦКК, яке підриває "мінські домовленості".