Україна в ООН закликала посилити санкції проти Росії

15 Березня 2018, 22:51

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль закликала посилити санкції проти Росії через ситуацію в окупованому Криму. Про це вона повідомила в четвер, 15 лютого, під час засідання Ради Безпеки ООН.

 

За її словами, необхідно "нарощувати існуючі багатосторонні і двосторонні санкції".

 

"Україна вже висловила рішучий протест Російській Федерації щодо цих виборів. Ці вибори – це ще один виклик міжнародному співтовариству та Організації Об'єднаних Націй. Ми не повинні приймати ще одне порушення міжнародного права. Ми повинні діяти спільно, щоб припинити анексію Криму, і я закликаю вас до дій, посиливши санкції проти Росії, або ж активніше заявляти про себе в Організації Об'єднаних Націй та на інших платформах", – наголосила Зеркаль.

 

Раніше заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила що Росія проводить модернізацію військової інфраструктури в окупованому Криму для розгортання ядерної зброї на півострові.

 

Нагадаємо, 13 березня президент Петро Порошенко провів зустріч з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу, у ході якої сторони засудили плани проведення президентських виборів РФ в окупованому Криму. Крім того, 15 березня українська делегація закликала країни-учасниці ОБСЄ не визнавати легітимність російських виборів президента Росії в окупованому Криму.