Україна та Росія планують у вересні розпочати демаркацію кордону

29 Серпня 2011, 17:56

Таких висновків члени комісії дійшли 25-26 серпня.

Зі слів представника облдержадміністрації, місцем установки першого прикордонного стовпа між Україною й Росією визначено територію Сеньківської сільської ради Чернігівської області.

«Якщо 1 вересня в Москві схвалять пропозиції комісії, то до кінця вересня можна чекати установки 3 прикордонних стовпів України, Росії й Білорусі в Сеньківці», – повідомив представник обладміністрації.

Він додав, що в складі комісії працюють представники міністерств закордонних справ і юстиції, Державного агентства земельних ресурсів, Служби безпеки України, Збройних сил, Прикордонної служби, Державної служби геодезії, Державного агентства лісових ресурсів, державних адміністрацій прилеглих до кордону областей.

Нагадаємо, 4 червня міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що розраховує на початок демаркації україно-російського кордону в 2 півріччі.

У грудні 2010 року відбулося перше засідання спільної україно-російської демаркаційної комісії, що почала роботу на підставі угоди про демаркацію кордону, укладеної в травні 2010 року, що передбачає проведення демаркації кордону відповідно до договору від 29 січня 2003 року.

98