НОВИНИ

Мєдвєдєв готовий поговорити з Януковичем про кордон

Україна готова шукати і знаходити компромісні рішення в рамках співпраці з Росією. Про це заявив президент України Віктор Янукович у Сочі перед початком двосторонньої зустрічі з президентом Російської Федерації Дмитром Мєдвєдєвим.

«Ми позитивно ставимося до тієї величезної роботи, яку ви проводите в інтеграційних процесах, і ми готові подивитися і визначити формат участі України. Я думаю, що ми сьогодні про все це поговоримо», - зазначив Янукович.

Він відзначив, що Україна готова шукати і знаходити компромісні рішення в рамках співпраці з Росією.

«Думаю, сьогодні ми з вами марно не втратимо час», - додав Янукович.

У свою чергу, Мєдвєдєв на початку зустрічі з Януковичем відзначив, що порядок денний двосторонньої зустрічі дуже насичений. Зокрема, за його словами, під час двосторонньої зустрічі обговорюватимуться питання міждержавного торгового обороту, міграційних процесів, а також вирішення питання про державний кордон, питання регіональної співпраці.

Також Мєдвєдєв відзначив, що буде розглянуто і газове питання.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович сьогодні перебуває в Сочі з офіційним візитом на запрошення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Напередодні джерело «Української правди» в Кремлі повідомило, що вони будуть говорити про виконання двосторонніх домовленостей, зокрема, в енергетиці, а також правові аспекти перебування Чорноморського флоту в Криму.

Зокрема, під час огляду будівництва Олімпійського парку та Великої льодової арени Янукович висловив Мєдвєдєву своє захоплення масштабами підготовки до майбутньої Зимової Олімпіади 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.