Україна та Польща підписали контракт на постачання оптики для ЗСУ

5 Липня 2017, 12:13

Українська державна фірма "Укрінмаш" підписала контракт з польською державною компанією "PCO S.A.", яка допоможе обладнати сучасною оптикою більше 30-ти одиниць української бронетехніки. Про це 5 липня повідомила прес-служба Укроборонпрому.

"В переліку засобів, що згідно з контрактом постачатимуться для потреб Міністерства оборони України, є оптичні приціли, денно-нічні прилади спостереження та перископи. Попередня робота, що розпочиналась з переговорів на міжнародних виставках, дозволила успішно провести весь комплекс випробувань польських приладів з встановленням їх на бронетехніку, провести кодифікацію й отримати відповідні сертифікати на модернізовані прилади нічного бачення, що можуть встановлюватись на БМП-1, БМП-1КШ, БРМ-1К", – йдеться у повідомленні.

Держсекретар Міністерства оборони Республіки Польща Бартош Ковнацки зазначив, що це перший крок у цій сфері, який відкриває перспективне співробітництво між Польщею та Україною у створенні та модернізації сучасної бронетехніки.

Нагадаємо, що 4 липня, піротехнічні підрозділи Держслужби України з надзвичайних ситуацій отримали від НАТО нове обладнання, вартість якого становить 64 тисячі гривень.