НОВИНИ

НАТО передало Україні нове сучасне обладнання

Піротехнічні підрозділи ДСНС отримали обладнання загальною вартістю 64 тисячі євро.

У вівторок, 4 липня, піротехнічні підрозділи Держслужби України з надзвичайних ситуацій отримали від НАТО нове обладнання, вартість якого становить 64 тисячі гривень. Про це повідомила прес-служба ДСНС.

Зазначається, що піротехніки ДСНС отримали засоби індивідуального бронезахисту, сучасні металодетектори для пошуку вибухонебезпечних предметів, а також засоби забезпечення проведення робіт з розмінування.

Голова ДСНС України Микола Чечоткін зауважив, що на Сході України терористичними угруповуваннями використовуються новітні систем озброєння та зразки боєприпасів, тому Службою максимально докладається зусиль щодо технічного переоснащення піротехнічних підрозділів, у тому числі шляхом налагодження міжнародного співробітництва.

"Особливо велике значення має реалізація спільного проекту НАТО та ДСНС «Надання підтримки проведенню гуманітарного розмінування в Україні», завдяки якому вдалося відновити діяльність розграбованих терористами піротехнічних підрозділів у Донецькій та Луганській областях”, - розповів керівник ДСНС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.