Україна потрапила до топ-15 країн, які найчастіше порушують антидопінгові правила

11 Серпня 2017, 10:30

Організація за чистоту велоспорту (МРСС) назвала країни, які лідирують у кількості позитивних допінг-проб у першому півріччі 2017 року. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Зазначається, що починаючи з 1 січня 73 професійних спортсменів зі США викрили в застосуванні заборонених препаратів. На другому місці розташувалася збірна Росії – 24 спортсмена (плюс 14 позитивних допінг-проб, знайдених після повторного огляду турнірів минулих років). На третьому місці – Індія з 16-и спортсменами, що попалися на допінгу.

Повідомляється, що Україна в цьому рейтингу знаходиться на 13-му місці з трьома позитивними допінг-пробами.

Ще п'ять разів українські спортсмени попалися на прийомі заборонених речовин після повторного огляду.

"Найбільше позитивних допінг-проб серед видів спорту було взято у бейсболістів (52), на другому місці – легка атлетика (45), на третьому – важка атлетика (33). У футболі зафіксовано 12 випадків застосування заборонених препаратів, у велоспорті – 11", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, двох українських легкоатлеток запідозрили у вживанні допінгу. Крім того, виконком Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) виключив легкоатлеток Ольгу Земляк і Олесю Повх зі складу офіційної делегації збірної України на чемпіонаті світу у Лондоні.