НОВИНИ

Двох українських легкоатлеток запідозрили у вживанні допінгу

Спортсменки не зможуть виступити на чемпіонаті світу у Лондоні.

Виконком Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) виключив легкоатлеток Ольгу Земляк і Олесю Повх зі складу офіційної делегації збірної України на чемпіонаті світу у Лондоні. Про це повідомляється на сайті організації.

"Федерація легкої атлетики України отримала копії листів, направлених від імені Підрозділу з легкоатлетичної етики ІААФ (Athletics Integrity Unit) Ользі Земляк та Олесі Повх з повідомленням про порушення проти них розслідування щодо потенційного порушення антидопінгових правил ІААФ (використання або спроба використання забороненої речовини чи забороненого методу) з огляду на результати дослідження їхніх зразків сироватки крові. Атлеток було повідомлено, що незалежні експерти зробили висновок: несприятливий результат аналізів не може бути пояснений інакше, окрім як зовнішнім втручанням", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що комісія з юридичних проваджень ФЛАУ прийняла рішення про тимчасове відсторонення Ольги Земляк та Олесі Повх від усіх змагань на національному та міжнародному рівнях та внесла на розгляд Виконавчого комітету ФЛАУ питання про виключення Ольги Земляк та Олесі Повх зі складу офіційної делегації національної збірної команди України з легкої атлетики для участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходитиме з 4 по 13 серпня у Лондоні.

Нагадаємо, раніше українську легкоатлетку Наталію Лупу дискваліфікували на 8 років за використання допінгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.