Україна посилить охорону кордону на роковини розстрілу Майдану

16 Лютого 2017, 18:00

Державна прикордонна служба у взаємодії з іншими правоохоронними органами посилює заходи безпеки у період з 18 до 22 лютого під час урочистих заходів вшанування подвигу учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні, що заплановані в усіх регіонах України. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів, що здійснюють охорону ділянок як поза, так і в пунктах пропуску та контрольно-пропускних пунктах в'їзду-виїзду. 

Як зазначається, наразі скоординовано взаємодію Держприкордонслужби з усіма правоохоронними органами України для посилення контролю в прикордонних районах.

Раніше Служба безпеки попереджала, що РФ запланувала влаштувати сутички й заворушення в Україні на 18-20 лютого. У Києві під час масових заходів поліція перекриє Хрещатик і встановить рамки.

Нагадаємо, з 18 по 20 лютого у Києві відбудуться заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Три роки тому в ці дні в Києві було вбито понад сто людей. Українці назвали їх Небесною Сотнею. Більшість із них були вбиті снайперами прицільними пострілами у серце, голову та шию.