НОВИНИ

Вшанування памяті героїв Небесної сотні. План заходів у Києві

Зокрема, активісти запланували три ходи: на вулицю Інститутську, Грушевського, в Маріїнський парк і до Будинку профспілок.

Заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні відбудуться у Києві з 18 по 20 лютого. Про це повідомив голова ревізійної комісії громадської спілки "Воля Громади" Сергій Сучок на брифінгу у середу, 15 лютого.

"18, 19 і 20 лютого ми влаштовуємо триденну пелюсткову ходу. Цей захід показує, наскільки важливо для нас те, що свого часу сталося на Майдані під час Революції Переваги", - сказав Сучок. 

За його словами, 18 і 19 лютого збір активістів запланований на 16:00 біля стели Незалежності на Майдані, де буде "відкритий мікрофон" і уявлення про Майдан. Також від цього місця будуть проходити ходи за трьома різними маршрутами, де загинули активісти Майдану: на вулицю Інститутську, Грушевського, в Маріїнський парк і до Будинку профспілок, - ці місця будуть посипатися пелюстками троянд.

Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло повідомив, що на ці дні заплановано кілька заходів.

"Наше завдання - не просто нагадати формально в ці дні про ті події, але і створити системний, постійний фундамент, платформу, для переосмислення подій для передачі естафети, для активізації громадської активності, яка виникла на Майдані", - сказав він.

За словами Пошивайла, в дні пам'яті Героїв Небесної Сотні відбудеться хода по ул.Грушевскго і вул.Інститутській, яке організовують родичі загиблих, учасники Майдану і ветерани АТО. Також опівдні 18 лютого Музей Революції Переваги відкриває виставку "У фокусі подій, людський фактор".

19 лютого в Українському домі буде вистава "Ми Майдан".

"І на завершення офіційних подій, 20 лютого о 10:00 на Алеї Героїв Небесної Сотні біля Пам'ятного Хреста відбудеться панахида, а о 17:00 ми всі разом запалимо лампадки, щоб показати, що ми пам'ятаємо своїх Героїв", - додав він.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко посмертно нагородив генерал-полковника Воробйова, який відмовився від силового розгону Майдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.