Україна підписала угоду про поглиблення співпраці з ОЕСР

15 Червня 2018, 23:01

Україна та Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) підписали угоду про поглиблення співробітництва. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України у п'ятницю, 15 червня.

 

Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів  зазначив, що співпраця з Організацією економічного співробітництва та розвитку є важливим інструментом для оцінки конкурентних переваг національної економіки України.

 

«Ми надзвичайно цінуємо співпрацю з Організацією економічного співробітництва та розвитку, бо отримуємо вагому експертну підтримку для реалізації найбільш амбітних завдань у ключових напрямках реформування України: боротьбі з корупцією, реформі державного управління та забезпеченні верховенства права, а також галузі інвестицій та поліпшення бізнес-клімату», – підкреслив Степан Кубів.

 

Він наголосив, що Україна готова приєднатись до Рекомендації ОЕСР щодо ефективного державного інвестування на всіх рівнях урядування для проведення реформи державних інвестицій в України

 

"Ми також готові продовжити заходи з приєднання України до Рамкової домовленості з офіційно підтримуваних експортних кредитів та долучитися до робочої групи з експортних кредитів та кредитних гарантій", – додав Кубів.

 

Довідка: Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) – міжнародна організація, членами якої на сьогодні є 34 країни. За впливом ОЕСР належить до трійки провідних світових економічних установ поряд з МВФ та Світовим банком. ОЕСР сприяє економічному зростанню країн, що розвиваються, шляхом надання технічної допомоги.

 

Нагадаємо, 14 червня Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies для впровадження технологій Hyperloop в Україні.