НОВИНИ

Україна підписала меморандум про співпрацю з Hyperloop

Найближчим часом в Україні можуть з’явитись RND-центр і дата-центр, які будуть займатися технологіями експериментальної швидкісної транспортної системи.

Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies для впровадження технологій Hyperloop в Україні. Відповідний документ було підписано у четвер, 14 червня.

 

З української сторони документ підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, а з боку HTT - головний виконавчий директор Дірк Альборн.

 

«З компанією, яка є найбільшим розробником технології Hyperloop підписано меморандум. Одним з підсумків цього візиту є намір спільно працювати в розробці цієї технології. Згідно з меморандумом, ми спільно розроблятимемо технологію, ми домовилися про спільний пошук інвесторів для цього проекту. Цей проект повинен бути комерційно успішним. Я сподіваюся, що ми зможемо створити спільний центр в Україні. Локація буде або в Києві, або в Дніпрі» - повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

 

Він додав, що найближчим часом може бути створено RND-центр і дата-центр в Україні. Вони будуть займатись не лише технологією Hyperloop, а й новими матеріалами і складовими компонентами сучасних транспортних технологій.

 

22 лютого міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Україна наступного року планує створити тестовий майданчик для реалізації проекту вакуумного потягу Hyperloop в Україні за підтримки партнерів, які будують Hyperloop у Мексиці.

 

Нагадаємо, 1 вересня 2017 року експериментальна швидкісна транспортна система Hyperloop під час випробувань змогла розвинути швидкість до 355 км/год, встановивши новий рекорд швидкості.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.