Україна передала РФ ноту протесту через приїзд Путіна до Криму

10 Січня 2020, 09:30

Україна передала Росії ноту протесту у зв’язку з неузгодженим з Україною візитом російського президента Владіміра Путіна до тимчасово окупованого Криму «з метою спостереження за незаконними навчаннями Північного і Чорноморського флотів». Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ Катерина Зеленко у Twitter.

 

«У зв’язку із  з черговим неузгодженим з Україною візитом В.Путіна до тимчасово окупованого Криму з метою спостереження за незаконними навчаннями Північного і Чорноморського флотів РФ російській стороні передано ноту протесту», – йдеться в повідомленні.

 

Зеленко наголосила, що це – грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України, всупереч загальновизнаним нормам і принципам міжнародного права.

 

 

Нагадаємо, у грудні минулого року МЗС висловило глибоку стурбованість через візит представників окупаційної адміністрації Криму до Белграду на конференцію «Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волевиявлення народу Криму» та їх зустріч з депутатами Парламенту Сербії.