НОВИНИ

Візит окупантів Криму до Сербії. МЗС висловило протест

Поїздка представників окупаційної адміністрації АРК до Белграда сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН.

Міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість через візит представників окупаційної адміністрації Криму до Белграду 4-7 грудня на конференцію «Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волевиявлення народу Криму» та їх зустріч з депутатами Парламенту Сербії. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

 

«Зазначене сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27.03.2014 «Територіальна цілісність України» та кваліфікується як спроба Російської Федерації легітимізувати незаконну окупацію Автономної Республіки Крим», - ідеться в повідомленні.

 

Також зазначається, що 11 грудня для висловлення протесту до МЗС України була запрошена Тимчасова повірена у справах Республіки Сербія в Україні Світлана Кошутич.

 

Нагадаємо, 2 серпня 2019 року прокуратура Криму повідомила про підозру в причетності до незаконного збройного формування "Самооборона Севастополя" громадянину Сербії, який брав участь у затриманні проукраїнськи налаштованих мешканців Автономії. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.