Україна не давала згоди на проведення зустрічі у «нормандському форматі» – джерело

10 Жовтня 2016, 23:14

Українська сторона не давала згоди на проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки». Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомило джерело в дипломатично колах, близьке до переговорного процесу.

«Україна не давала згоду на участь в саміті «Нормандської четвірки». Поки не буде узгоджена «дорожня карта», яка передбачатиме виконання Росією умов безпеки Мінська, така зустріч не відбудеться», – розповів співрозмовник агентства.

Раніше деякі ЗМІ повідомили про нібито згоду української сторони на участь у зустрічі «Нормандської четвірки» 19 жовтня в Парижі.

Нагадаємо, глава МЗС Франції Жан-Марк Еро сказав, що зустріч лідерів «Нормандської четвірки» щодо ситуації на Донбасі може пройти 19 жовтня. ​

Згодом помічник президента Росії Юрій Ушаков заявив, що зустріч лідерів Росії, Німеччини, Франції та України, які входять в «нормандську четвірку», запланована на 19 жовтня.

При цьому в Адміністрації президента України не підтверджували остаточне узгодження дати, оскільки переговори з приводу організації ще тривають.

Як відомо, 19 жовтня Путін має намір відвідати Францію і обговорити з французьким колегою ситуацію в Україні, а також стан справ в Сирії.